Junior vízilabda-vb

Magyarország - USA 13:8

Két negyed alatt lelépte az amerikai válogatottat a magyar U18-as pólócsapat szombat reggel, az isztambuli utánpótlás világbajnokság nyitó napján.

2014.08.02 18:32ma.hu

Csak félidőig kellett izgulnunk, akkor még az amerikaiak vezettek 6:4-re - írja a magyar férfi vízilabda-válogatott Facebook-oldalán.

A mieink ekkor mintegy varázsütésre megrázták magukat és nagyon motivált, határozott játékkal lelépték az amerikaiakat.

Góllövők: Manhercz K., Lovas 3-3, Vogel Simon, Nagy 2-2, Pellei, Hornyák, Szatmári.

Jellemző, hogy az USA a nagyszünettől kezdődően csak az utolsó fél percben tudott gólt dobni.

Legközelebb vasárnap, magyar idő szerint 17.40-kor meccselünk, az ellenfél Egyiptom lesz  - írja a VLV.

Nyilatkozatok és ízelítő a magyar gólokból itt látható.