Még van esély

UEFA Futsal Cup: a Győr megnyerte utolsó meccsét

Utolsó meccsét megnyerte a Győr az UEFA Futsal Kupa Tbilisziben zajló elitkörében, így a másik vasárnapi találkozó eredményétől függően még van minimális esélye a továbbjutást érő első hely megszerzésére.

2012.10.14 16:41MTI

Két döntetlen után a győriek a harmadik, utolsó fordulóban 3-2-re múlták felül az olasz Luparense együttesét, az európai szövetség honlapja szerint a magyar csapat győztes gólját Garrido Luque szerezte a 37. percben. A győriek négyes döntőbe jutásához a torna zárótalálkozóján 0-0-s, vagy 1-1-es döntetlen kellett volna.

UEFA Futsal Cup, elitkör (Tbiliszi): D csoport, 3. forduló:
Iberia Star Tbilisi (grúz)-Benfica (portugál) 7-4 (4-2) korábban: ETO FC Győr-Luparense (olasz) 3-2 (1-1)