Sport
A Fino Kaposvár visszavonultatja az elhunyt játékosa mezszámát
Többet a 14-es számot más nem használhatja az egyesületnél.
2022.01.04 03:34MTIVisszavonultatja a napokban elhunyt feladója, Iván Gergő mezszámát és a játékos családjának ajánlja fel a MÁV Előre SC-vel kedden, a somogyi megyeszékhelyen sorra kerülő MVM Magyar Kupa negyeddöntő visszavágó mérkőzés jegybevételét a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata.
A klub az elnökség döntéséről hétfőn Facebook-oldalán azt írta: többet a 14-es számot más nem használhatja az egyesületnél.
"Megkérünk mindenkit, aki segíteni akar, jöjjön el a meccsre, váltsa meg belépőjegyét, támogassa Gergő szeretteit és buzdítsa sikerre a csapatot, amely Gergő emlékének tisztelegve vállalta a játékot" - tették hozzá.
A kapos.hu hírportál korábban úgy értesült, hogy Iván Gergő a tapolcai vasúti átjáróban történt szombati, négy emberéletet követelő baleset egyik áldozata.
A 19 éves tehetség 2020 nyarán igazolt Kaposvárra testvérével, Iván Bencével együtt, és a mostani szezonban már a kezdőcsapatban is egyre több játéklehetőséget kapott.
Klubja vasárnap a Kaposvár Arénánál közös gyertyagyújtással emlékezett Iván Gergőre.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:55 Annie Lennoxról nevezte el egyik épületét egy skót egyetem
- 20:40 Újabb két halottat találtak az észak-olaszországi jégcsuszamlás területén
- 20:37 Nébih: a szalmonellával szennyezett adalékanyagot Magyarországról szállították a belgiumi csokoládégyárba
- 20:18 Várják a jelentkezőket az önkéntes katonai szolgálatra
- 19:19 Kétéves gyereket gázolt halálra egy kisteherautó Hajdúhadházon
- 19:16 Tiltott állatviadal miatt ítélt el nyolc embert a bíróság
- 18:20 Éhen halt a Szajnába tévedt kardszárnyú delfin, talán mert egyedül érezte magát
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06