Vizes vb

Olaszország legyőzte Ausztráliát

Szoros mérkőzésen, de megnyert negyed nélkül kapott ki Ausztrália a vízilabda-vb helyosztók első mérkőzésén.

2017.07.27 16:57ma.hu

Olaszország már az első negyedben kétgólos előnyre tett szert, amelyre nem volt válasza az ausztrál csapatnak. Két további játékrészen át stagnált a különbség, sőt a harmadik negyedben egyáltalán nem esett gól a találkozón! Az utolsó szakaszban pedig végleg eldöntötte a mérkőzést az európai csapat.

Mivel a másik ágon Montenegró kínkeservesen ugyan, de legyőzte Oroszországot, kialakult a helyosztók mezőnye: Montenegró és Olaszország az 5.-6., Ausztrália és Oroszország a 7.-8. helyért meccsel majd.

Férfi vízilabda, helyosztó végeredmény: Ausztrália - Olaszország 4-8 (2-4, 2-2, 0-0, 0-2)