Premier Liga

Husztiék Moszkvában ütötték ki Dzsudzsákékat

Váratlanul fölényes, 5-1-es győzelmet aratott a Huszti Szabolcsot foglalkoztató, listavezető szentpétervári Zenit Moszkvában Dzsudzsák Balázs csapata, a harmadik helyezett Dinamo ellen a felsőház bajnoki rájátszásának pénteki rangadóján.

2012.03.16 21:49MTI

Dzsudzsák végigjátszotta a mérkőzést, s gólpasszt adott, Huszti a 60. percben csereként állt be, a 71.-ben sárga lapot kapott lökésért, majd - miután ő is adott egy gólpasszt - a 79. percben pazarul végrehajtott távoli szabadrúgásgóllal beállította az 5-1-es végeredményt.

Eredmény, felsőház, rájátszás az 1-8. helyért, 5. forduló: Dinamo Moszkva - Zenit Szankt-Petyerburg 1-5 (0-3)

Gólok: Kuranyi (72.), illetve Kerzsakov (14., 75.), Criscito (10.), Szemak (24.), Huszti (79.)