Vasúti közlekedés
Egy-másfél órát késhetnek a vonatok a Budapest-Cegléd vonalon
A monori állomáson áramellátási hiba keletkezett.
2019.09.01 17:31MTIÁramellátási hiba miatt szünetelt a vonatközlekedés vasárnap délutántól 16 óra 30 percig Monornál, ezért a Budapest-Cegléd vonalon 60-90 perccel meghosszabbodik a menetidő - tudatta a Mávinform vasárnap közleményben.
Kavalecz Imre közölte: a monori állomáson áramellátási hiba keletkezett, emiatt továbbra sem működik a biztosítóberendezés, ezért a vonatok lassabban haladhatnak. A szakemberek dolgoznak a helyreállításon.
A helyi monori személyvonatok közlekedésében menetrendi változások, korlátozások lehetnek. Az S 50-es vonatok Üllőig közlekednek, onnan visszaindulnak a Nyugati pályaudvarra. A zónázó vonatok, amikor a közlekedés megindul, Üllő és Monor között Hosszúberek-Péteri megállóhelyen is megállnak - ismertetette a szóvivő.
A MÁV azt ajánlja, hogy aki teheti, válassza a Szolnok-Újszász-Budapest-Keleti pályaudvar közötti vonatokat - tette hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:37 Horrorbaleset az M1-esen - el kellett takarni a helyszínt - képek
- 14:35 Meteorológia: az idei szezonban először mértek a Balatonnál óránként 100 kilométerest meghaladó széllökést
- 12:12 Vihar - Leszakította egy szegedi egyetemi épület tetejét a vihar
- 10:08 Vihar - Az orkán erejű szél ledöntötte a sápi református templom tornyát
- 8:05 BRFK: nem indul eljárás a megtiltott gyűlés résztvevői ellen
- 6:04 Újból földrengést mértek Csongrád közelében
- 22:03 Vihar - Meteorológia: a heves zivatarok elhagyták az országot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06