Megint megalázták Aniston-t
Égő! - Párja a netre szavazott a Jóbarátok sztárja helyett!
Máig homály fedi, pontosan mi játszott közre abban, hogy Jennifer Aniston újra összekapott kedvesével, John Mayer-rel - A legújabb változat kissé ciki a színésznőre nézve.
Jennifer Aniston a Marley és én bemutatóján 
Elege lett Jennifer Anistonnak a párjából - A Jóbarátok sztárja, úgy tűnik, kénytelen lesz egy megbízhatóbb pasit keresni.
Pedig sokan már a nagy bejelentést várták a pártól: mikor lesz az esküvő! A hírek szerint Jen igazi görög lagzira vágyott.
A Daily Mail szerint John Mayer-t nem különösebben izgatta, hogy barátnője Európában mit csinál, miközben Marley és én című filmjét népszerűsítette, vagy hogy vajon hiányzik-e a színésznőnek.
Úgy hírlik, míg Aniston szorgalmasan hívogatta őt, a zenész nemigen reagált a telefonjaira. Eközben azonban a számítógépe előtt ült, és saját blogjával volt elkeveredve: oda ugyanis igen nagy gyakorisággal kerültek fel a bejegyzések.
Csak súlyosbítja Mayer helyzetét, hogy egy bennfentes a Star magazinnak azt nyilatkozta: szerinte John hosszabb ideje csak kifogásokat keresett, ha Jennifer kereste, sőt azt füllentette, hogy időhiányban szenved.
Pedig nyilvánvaló, hogy még unta is magát, különben nem ült volna folyton a gép előtt...
Aniston és kedvese immár második nekifutásra igyekezett tartós kapcsolatot kialakítani, tavaly nyáron egyszer elváltak az útjaik.
Úgy tűnt, most minden klappol, hiszen már az esküvőt is tervezgették. A legújabb hírek szerint azonban a két sztár mégsem egyezett abban a kérdésben, mikor is alapítsanak családot.
A negyvenéves Aniston-nak pedig már sürgős lenne a dolog...
Kapcsolódó írások:
- Képek! Jennifer Aniston egy hatalmas kapucni mögé bújt! Miért rejtegeti magát?
- Képek - Jennifer Aniston még mindig tud sokkolni!
- Jennifer Aniston kerítőnőt játszott!
- Vérlázító: Jennifer Aniston szögegyenes haja heti 14 millióba kerül
- Képek - Jennifer Aniston durván kínozza magát!
- Videóval! Jennifer Aniston és Scarlett Johansson is küzd a szerelemért!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


