A három álarcos férfi rálőtt a testőrre
Elrabolták a bolgár "kokainkirály" lányát
Elrabolták kedd reggel a bolgár fővárosban a bulgáriai sajtóban "kokainkirályként" emlegetett férfi általános iskolás lányát.
2013.03.05 10:00MTIEvelin Banev tízéves kislányát, Larát iskolába vitte egy testőr, amikor három álarcos férfi Bojanában, Szófia elit negyedében megállította az autót, rálőtt a testőrre, aki megsebesült. Az emberrablók egy feltehetően lopott BMW terepjáróba tuszkolták a lányt, és elhajtottak.
A lány apját februárban hét és fél év börtönre ítélték több millió eurós pénzmosásért.
Az alvilágban Brendo néven emlegetett 47 éves Banev a gyanú szerint egy nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózat tagja volt, amely a bolgár belügyminisztérium szerint 2004 és 2007 között 40 tonna kábítószert csempészett Latin-Amerikából Európába. A keresztapa ellen Olaszországban is eljárás indult azzal a váddal, hogy rajta keresztül jutott kábítószerhez a calabriai maffia, a N'drangheta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


