Török-szíriai földrengés
A Magyar Telekom jóváírja Törökországban és Szíriában tartózkodó ügyfelei roamingdíját
A díjat teljes mértékben, összeghatár nélkül jóváírják.
2023.02.08 18:46MTIA Magyar Telekom február 6. és 28. között jóváírja a Törökországban és Szíriában tartózkodó ügyfelei roamingdíját - közölte a vállalat szerdán az MTI-vel.
A díjat - beleértve az alapdíjas hanghívásokat, SMS-eket, MMS-eket és a mobilinternet-forgalmat - teljes mértékben, összeghatár nélkül jóváírják annak érdekében, hogy ügyfeleik kapcsolatban tudjanak maradni a hozzátartozóikkal és a segélyszervezetekkel, intézményekkel.
A vállalat feltöltőkártyás ügyfelei számára a hétfő óta felhasznált roaming díját egyszeri, 10 ezer forintos egyenleg-feltöltéssel kompenzálja - jelezték.
A közlemény szerint a Magyar Telekom anyavállalata, a Deutsche Telekom Csoport is segítséget nyújt, egymillió eurót adományoz az "Aktion Deutschland Hilft"-nek, az áldozatok és családjaik megsegítésére.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:38 Magára hagyták a babát a tűzforró autóban
- 10:36 Elbontják a Balaton legszebb kilátóját
- 8:34 Hatalmas erdőtüzek Németországban - evakuálni kell a lakosságot
- 6:12 BM: szeptembertől és januártól tovább emelkedik a tanárok és az óvónők bére
- 20:07 Négy francia megyében továbbra is a legmagasabb szintű a hőségriasztás
- 18:52 Minden idők legforróbb júniusán van túl Spanyolország
- 16:16 Új vércsoportot fedeztek fel francia kutatók - egyedülálló eset a világon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06