Vasúti közlekedés
Változik a vonatok menetrendje hétvégén a Nyugati és Kőbánya-Kispest között
Pályakarbantartás miatt.
2019.09.13 21:30MTIMódosul számos vonat közlekedése és menetrendje szombaton és vasárnap a Nyugati pályaudvar és Kőbánya-Kispest között, a városligeti elágazás és Kőbánya-teher állomás közötti pályakarbantartás miatt - tájékoztatta a Mávinform péntek reggel az MTI-t.
Változás, hogy a záhonyi sebesvonatok Kőbánya-Kispestről indulnak és oda is érkeznek, az S50-es monori személyvonatok a Nyugati helyett - Kőbánya-Kispest érintésével - Kelenföldre érkeznek és onnan indulnak. A nyíregyházi, záhonyi és szegedi InterCity-k, valamint a lajosmizsei vonal vonatai korábban indulnak a Nyugatiból és később is érkeznek meg. A menetrend módosul a békéscsabai fővonal néhány, Mezőtúrról Szolnokra közlekedő járatán is - közölték.
Közölték azt is, hogy a Záhonyból 13.03-kor induló sebesvonat, a Nyíregyházáról 16.51-kor, Debrecenből 17.26-kor induló televonat és a Debrecenből 18.15-kor induló Hétmérföldes sebesvonat Szolnoktól kerülő útirányon át, Újszász érintésével közlekedik a Nyugati pályaudvarig. A két vonat így nem érinti Ferihegyet és Zuglót, valamint Kőbánya-Kispestet sem - írta a Mávinform.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:49 A francia kormány szerint az éjszakai kijárási tilalom nem elégséges a járvány megfékezésére
- 20:45 Nem mindennapi ötlettel állt elő egy debreceni vendéglős, hogy végre kinyithasson
- 20:22 Határozatlan időre meghosszabbította Trump fiókjának tiltását a YouTube
- 20:14 Putyin: az 1930-as évekre emlékeztet a nemzetközi helyzet
- 19:45 Még mindig száz másodperccel áll éjfél előtt a végítélet képzeletbeli órája
- 19:32 A lengyel alkotmánybíróság közzétette a beteg magzatok művi vetélését tiltó döntésének indoklását
- 19:27 Elhalasztották a cannes-i filmfesztivált
top fórum témák:
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2020.06.12 11:00
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2020.05.06 19:27
- JólVanna2020.03.13 00:19
- Tanár urak, írjatok egy töri könyvet!2020.03.13 00:00
- Most akkor mi van Iránnal?2020.03.12 23:25