"Már kezd hatni a lecke!"
Videó - Ütközéssel "neveli" a szabálytalan sofőröket a buszvezető
"A Büntető": ezt a becenevet kapta meg egy orosz buszsofőr, aki azzal próbálja szabályos közlekedésre nevelni az autósokat, hogy egy kicsit nekik megy. Meglepő módon személyi sérülés még sosem történt.
2013.03.12 12:16ma.huSosem okoz súlyos balesetet, de ráfutásból már több mint 100-at gyűjtött össze az az orosz buszsofőr, aki önjelölt igazságosztóként lép fel a járata útvonalán. Ráadásul egyszemélyes szabadságharcát a busz orrára szerelt kamerával is megörökíti, amit nemrégiben összegyűjtött és feltett az internetre is. Alekszej Volkov legfőbb "ellenségei" a szabálytalanul bevágó sofőrök, a felvételek tanúsága szerint ráadásul nem egy esetben még ők akarják helyretenni a buszvezetőt azzal, hogy miután bevágtak elé, még le is fékeznek.
Volkov azonban nem hagyja magát, és ezt az a több mint száz hátsó lökhárító bánhatja, amelyikkel közelebbről is megismerkedett. "A buszban általában csak kisebb károk keletkeznek. Ha a sérülés súlyosabb, akkor meg kell várni a biztosítási összeget és megjavíttatni" - magyarázta a férfi a Red Hot Russia című orosz lapnak. Ráadásul meglepő módon a munkáltatóját sem aggasztják túlzottan az ilyen balesetek. "Ha nem az én hibám, akkor a menedzsmentet nem érdekli" - árulta el Volkov.
A sajátos nevelési program ráadásul a jelek szerint működik: az utóbbi időben egyre ritkábbak az ilyen ütközések.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


