Labdarúgás - MLSZ
200 ezret fizethet szurkolói miatt a Fradi
Az élvonalbeli klubok közül egyedül a Ferencváros kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi ülésén.
2015.04.28 19:25MTIA fővárosi egyesületnek a Diósgyőr elleni mérkőzés kapcsán 200 ezer forintot kell fizetnie szurkolóinak megbotránkoztató magatartása, valamint a hangosbemondó használatával kapcsolatos szabályzati előírások megsértése miatt.
A pápai csapatot működtető gazdasági társaság ügyvezetőjét, Bíró Pétert 300 ezer forintra büntette a testület, mivel a mérkőzés lefújása után az öltözőbe vonuláskor kétszer is a játékvezető személyére súlyosan sértő kifejezéseket használt.
A Budapest Honvéd hétvégén kispadtól elküldött olasz vezetőedzőjét, Marco Rossit egy találkozóra eltiltották, akárcsak az elmúlt fordulóban kiállított játékosokat, azaz Ludánszki Bencét (DVSC), George Ikenne-Kinget (Honvéd) és Kesztyűs Barnát (Paks).
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


