Sportos jótékonyság
Mikulásfutás a fővárosban
Mikulásruhások futóversenye lesz szombaton Budapesten, a rendezvényen rászoruló gyermekeknek gyűjtenek cipősdobozba csomagolt ajándékokat a szervezők.
2014.12.01 16:48MTI
A Fővám térről startoló 2,7 kilométeres távot minden futónak Mikulás ruhában kell teljesítenie, a távot gyermekek és felnőttek egyaránt könnyedén teljesíthetik. Nevezni a futanet.hu oldalon lehet szerdáig - közölték a szervezők hétfőn az MTI-vel.
Az első Rossmann Mikulásfutásra eddig több mint kétezren neveztek. A versenykiírás szerint kizárólag a Budapesti Sportiroda által adott Mikulás öltözékben lehet futni, így a résztvevőknek csak futócipőről és sport ruházatról kell gondoskodniuk.
A szervezők cipősdobozba csomagolt játékokat, írószereket, iskolaszereket is várnak a résztvevőktől és az érdeklődőktől, amelyeket az ÁGOTA Alapítvány képviselői december 18-án adnak át az állami gondozott gyermekeknek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:49 Lezuhant az Air India Gatwickre tartó járata
- 8:03 Háromnapos gyászt hirdetett az osztrák kancellár a grazi középiskolai lövöldözés miatt
- 6:02 Késsel halálosan megsebzett egy tanuló egy oktatási asszisztenst egy francia iskolában
- 22:48 Több halálos áldozattal járó lövöldözés történt egy grazi iskolánál
- 20:39 Izrael kitoloncolta Greta Thunberget egy Gázába tartó humanitárius hajóról való őrizetbe vétel után
- 18:39 Hatvan pályaművet díjazott, az egyetemisták felé nyit a Neumann Társaság
- 16:37 Létező adatok alapján teremtenek mesterséges személyiségeket a kiberbűnözők
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06