Utcai verekedés volt "tíz hülye ember" miatt
Platini német-spanyol döntőt jósol
Német-spanyol döntőre számít az ukrán-lengyel közös rendezésű Európa-bajnokságon Michel Platini, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke.
2012.06.18 18:23MTI"A spanyoloknak sajátos stílusa van, a fáradtsággal nem lehet problémájuk, ugyanis ők inkább a labdát futtatják" - nyilatkozta a játékosként 1984-ben Eb-győztes, háromszoros aranylabdás francia sportvezető.
Az 56 éves Platini szerint nagy siker a torna, amely a világbajnoki ezüstérmes hollandok kiesésével megmutatta, hogy egy Európa-bajnokságon sokkal nehezebb dolguk van a csapatoknak.
Az UEFA elnöke elmondta, pozitívan csalódott az általában defenzívebb stílusban futballozó olaszokban, akik Cesare Prandelli irányításával a támadófutballra helyezték a hangsúlyt.
Platini nem rejtette véka alá kritikáit sem. Kiemelte: nem boldog a horvát szurkolók viselkedése miatt, hiszen az olaszok elleni mérkőzésen majomhuhogást utánoztak, amikor a színesbőrű Mario Balotellinél volt a labda, ráadásul különböző tárgyakat is dobáltak a pályára.
Ezen kívül megemlítette, hogy "tíz hülye ember" miatt volt utcai verekedés Varsóban a lengyel-orosz mérkőzés napján.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06