London 2012
A Magyar Olimpiai Bizottság elindította szurkolói webshopját
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elindította internetes vásárlási oldalát, amelyen keresztül a drukkerek a megrendelt termékek árának öt százalékával a július 27-én kezdődő londoni játékokon résztvevő magyar csapatot támogatják.
2012.07.10 12:50MTIA MOB keddi közleménye szerint a webshop a http://mob-szurkolo.andapresent.hu/andamultishop3/ linken érhető el.
A szurkolók többek között pólókat, esernyőket, bögréket, táskákat vásárolhatnak az oldalról. A megrendelt termékeket öt munkanapon belül szállítják ki.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
- 10:18 Tarr Zoltán: folyik a vizsgálat és átvilágítás a közmédiánál
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


