Rendőrkapitányságot is fenyegetett
Elfogták a fővárosban bombával fenyegetőző férfit
A rendőrök elfogták azt a férfit, aki a VIII. kerületi Aréna bevásárlóközpont, valamint a IV. kerületi rendőrkapitányság felrobbantásával is fenyegetőzött csütörtökön.
2012.12.27 18:56MTIAz Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata az MTI-vel azt közölte, hogy a Budapesti Rendőr-főkapitányság IV. kerületi rendőrkapitánysága közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt eljárást kezdeményezett egy 38 éves budapesti férfi ellen, aki a rendőrség központi telefonszámán a délutáni órákban, több helyszínt is megjelölve, bomba robbantásával fenyegetőzött.
Emiatt a IV. kerületi rendőrkapitányság épületét és az Aréna plázát kellett kiüríteni és átvizsgálni. A IV. kerületi kapitányság munkatársai a bejelentések után egy újpesti ingatlanban fogták el a férfit, a további eljárást bűnügyi őrizetbe vétele mellett folytatják le. A bombariadókkal összefüggésben felmerülő költségeket a gyanúsítottal a rendőrség jogi úton megtérítteti - hangsúlyozta a rendőrség közleményében.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


