Azt állítja, hogy késsel fenyegették meg
A kaposvári gyermekgyilkosság - K. József is beismerő vallomást tett
Beismerő vallomást tett a kaposvári gyermekgyilkossággal gyanúsított egyik férfi, K. József is .
2012.11.07 20:45MTIAz M1 Híradójában Tóth Balázs, a férfi kirendelt ügyvédje úgy nyilatkozott: K. József azt állítja, hogy késsel fenyegették, ezért vett részt a 11 éves felsőmocsoládi fiú, Szita Bence megölésében.
A hírműsorban elhangzott, hogy P. Erika, a fiú nevelőapjának a volt élettársa után K. József is beismerő vallomást tett. A férfi a nyomozóknak azt mondta, hogy ő külön autóval ment a gyilkosság helyszínére, és egy másikban érkezett P. Erika és B. József a gyerekkel. K. József azt állítja: a gyilkosságot nem látta, mindössze hangokat hallott az erdőből. B. József később arra kényszerítette, hogy ássa meg a fiú sírját - tette hozzá.
Az ügyvéd közlése szerint védence azt közölte: B. József megfenyegette őt, illetve egy kést vett elő, és azzal kényszerítette tettére.
A 11 éves fiút október 29-én ölték meg, holttestét a rendőrök múlt szombaton találták meg. A rendőrség a fiú nevelőapjának volt élettársát, a gyerek eltűnését bejelentő 47 éves P. Erikát és két kaposvári hajléktalan férfit, az 57 éves B. Józsefet és a 41 éves K. Józsefet gyanúsítja az előre kitervelten, különös kegyetlenséggel elkövetett gyilkossággal. A Kaposvári Törvényszék vasárnap mindhármukat előzetes letartóztatásba helyezte.
P. Erika először tagadta a bűncselekmény elkövetését, kedden azonban kirendelt ügyvédje, Berlik Zoltán tájékoztatása szerint részletes, a saját bűnösségére vonatkozóan is teljes, feltáró vallomást tett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06