Mindkettőjükre a gyerek apja talált rá
Halott csecsemőre és eszméletlen anyjára találtak rá Budaörs környékén
Meghalt egy kilenc hónapos csecsemő, a gyerek édesanyja pedig eszméletét vesztette; mindkettőjükre a gyerek apja talált rá Pest megyében, a farkashegyi repülőtér közelében, egy hétvégi szálláshelyen.
2012.07.28 22:04MTIA Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője Beluzsárné Belicza Andrea elmondta: a férfi a Budakeszi és Budaörs között fekvő terület egyik ingatlanjában találta holtan kilenc hónapos kisfiát. A gyerek mellett eszméletlenül feküdt az anya, aki valószínűleg az átéltek hatására lett rosszul - tette hozzá a szóvivő. Azt egyelőre nem tudta megmondani, hogy mi történhetett.
Közlése szerint a nemrég megkezdődött halottszemle adhat választ a csecsemő halálának idejére és valószínű okára. Az eset körülményeinek tisztázására szakértők bevonásával közigazgatási eljárást indított a Budaörsi Rendőrkapitányság - mondta Beluzsárné Belicza Andrea.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:22 Saját életét is kockára tette a magyar erdész, hogy megállítsa a tüzet
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


