Forró kislány a motorháztetőn
Hogyan lehet eladni egy ősrégi verdát? Fiatal kiscsajjal!
Egész héten kockultunk bele a világba. Beszámoltunk pár leépítésről, volt pár Apple-ös hírünk, volt szó Obamáról, netbookokról, vírusokról, kiszivárgott képekről. Zűrös hét után vagyunk. Kicsit kikapcsolódnánk végre.
2009.01.23 19:50Z., ma.huMit tehet egy gyönyörű lány, ha Amszterdamba költözik, mert ott fog "tanulni", ám nem viheti magával ősrégi (1990-es) Lincolnját? Hát meghirdeti az eBayen. És el fog menni az autó? Persze, hogy nem. Kinek kell egy 19 éves amerikai benzintemető? Ezt az autót még idősebb Bush elnöksége alatt építették!
Fel kell tehát dobni valamivel az eBay-es hirdetést, és mivel is lehetne? Lenge öltözék, némi pózolás - és egy aputól kölcsönkért digitális kamera. A terv abszolút sikeresnek mondható, hiszen az ősrégi csotrogány végül majdnem kétezer dollárért kelt el. Az azonban bizonyos, hogy a hölgy exkluzívabb fényképekkel több pénzt is kereshetne.
A licit már végetért ugyan, de a képek még megnézhetőek az oldalon. Figyelem, nem pornó, de azért felnőttes, erotikus tartalom.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


