Autósokat fosztottak ki
Két lopást beismert a halálra gázolt motoros társa
Őrizetbe vette kedden a rendőrség azt a férfit, aki a közelmúltban hallra gázolt motoros társával több lopást is elkövetett a főváros II. kerületében.
2012.12.12 15:06HavariaPressDecember 7-én délután elgázoltak egy motorost a főváros II. kerületében, a Zsigmond téren. A férfi a kórházba szállítást követően életét vesztette.
Mivel a helyszínelés során felmerült a gyanú, hogy a motoros nem sokkal korábban lopást követett el, a rendőrség nyoozást indított az ügyben. Az eljárás eredményeképpen, a II. kerületi nyomozók kedden elfogtak és előállítottak egy 32 éves férfit, aki kihallgatása során beismerte, hogy halálra gázolt társával, a baleset napján, illetve a korábbi időszakban több autóstól loptak közösen, motorral.
A férfi eddig két bűncselekmény ismert be. A rendőrség vizsgálja, hogy a közelmúltban, hasonló módszerrel elkövetett lopások köthetők-e a gyanúsítotthoz. A férfit őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


