Filmajánló
Mel Gibson Mikulást játszik egy fekete komédiában
Olyan Télapót alakít, akinek az üzlete hanyatlóban van, ezért keményen kell küzdenie.
2019.05.10 03:30MTIMel Gibson Mikulást játszik egy fekete komédiában, melynek forgatása jövőre kezdődik Kanadában - értesült a The Hollywood Reporter.
A Fatman című akcióvígjáték egy elkényeztetett kölyökről szól, aki felbérel egy bérgyilkost, hogy kinyírja a lappföldi hírességet. A filmet Ian és Eshom Nelms rendezi és a fivérek írták a forgatókönyvet is. A producerek között szerepel Brandon James, a Rough House-tól, valamint Nadine de Barros a Fortitude és Lisa Wolofsky a Skywolf képviseletében.
"Mel tökéletes választás Kris Kringle szerepére, úgy láthatjuk majd, mint még soha, izgatottan várom, hogy elkészüljön ez a fekete karácsonyi komédia" - nyilatkozta de Barros.
A Fatman Mikulása nem a megszokott joviális figura, Gibson egy olyan Télapót alakít, akinek az üzlete hanyatlóban van, ezért keményen kell küzdenie. A 12 éves Billy, akivel nem törődik senki, azért fogad bérgyilkost, mert feldühíti, hogy karácsonykor csak szenet talál a zoknijában ajándékként.
Mel Gibsont idén a Professor and the Madman című, 19. század közepén játszódó életrajzi filmben láthatta a közönség, amelyben az első oxfordi angol szótár készítőjét alakította. Jelenleg több új produkció szereposztásában is olvasható a neve: a Boss Level című thrillert augusztusban mutatják be, a War Pigs és a Waldo című akciófilmeknek és a Black Flies című drámának pedig az előkészületei folynak.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:08 Ritka nyári hidegfront hozott 30 centiméter havat az Alpokba - videó
- 14:07 Agrometeorológia: országszerte mérséklődött az aszály, nagy területen meg is szűnt
- 10:06 Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése
- 6:05 Ökológiai vízpótlás kezdődött az Ős-Sárvízen
- 20:04 Ukrán szárazföldi erők: nem bántalmazás okozta egy kárpátaljai magyar katona halálát
- 18:55 Jellemzően napos, kissé felhős idő várható a hétvégén
- 16:22 Sziget - Éjszakai jegyet vezettek be az idei fesztiválra
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06