Csalás
Egy férfi felvette, ahogy megpróbálják kicsalni bankkártyaadatait az OTP nevében - nagyon tanulságos videó
A videót pedig közzétette a közösségi oldalakon, hogy senki se dőljön be a csalóknak!
2022.10.04 13:35ma.huEgy férfit is elértek a bakkártya-csalók. A fiatal már akkor tudta, hogy át akarják verni, amikor a hölgy azt állította, hogy az OTP-től hívja, hiszen nem ennél a pénzintézetnél van a számlája. De belement a játékba, hogy másoknak megmutassa, milyen módszerrel dolgoznak a csalók. Az utolsó mondat pedig mindent elárul a bűnbandáról.
Soha, senkinek se adjon meg bankkártya, bankszámla vagy személyes adatokat. Ha emailben kérik ezeket az adatokat, mindig győződjön meg az adott link hitelességéről!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:17 Rómában új díszkivilágítást kapott Traianus császár piaca
- 20:14 Antal Csaba díszlettervező a francia Művészetek és Irodalom Érdemrend lovagi fokozatát vehette át
- 18:14 A Frontex új kiképzőközpontot létesít Varsóban
- 16:12 Válik Marion Cotillard és Guillaume Canet
- 14:12 RMDSZ: ez Soós Zoltán marosvásárhelyi polgármester felfüggesztésének célja
- 12:54 Trump: az alkotmány hatalmas győzelme a szövetségi bíróságok beavatkozási lehetőségének korlátozása
- 10:54 Románia megtiltaná volt katonáinak és rendőreinek, hogy konfliktusövezetekbe szegődjenek zsoldosnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06