Ellátás
Mikroszkópra gyűjtenek a csontvelő-traszplantációs központba
A gyermekrák eredményes gyógyítása a pontos diagnózisnál kezdődik.
2023.03.19 16:48ma.huMindentlátó mikroszkópra gyűjtenek a csontvelő-traszplantációs központba. A Gyermek Gyógyítók Facebook-oldal azt írta, hogy a gyermekrák eredményes gyógyítása a pontos diagnózisnál kezdődik!
"Csontvelő-traszplantációs központunk számára nagy szükség lenne egy modern, digitális mikroszkópra, ami a diagnosztika mellett oktatás célra is alkalmas. A mikroszkóphoz kamera, tablet és kivetítésre alkalmas TV is kapcsolható. A teljes felszerelés ára közel 7 millió forint, ehhez kérjük nagylelkű támogatóink hozzájárulását!"
Aki tud, segítsen, van pár tétel a "kívánság listán"...
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:29 DK: azonnal vissza kell vonni a kormányzati rezsiemelést!
- 19:07 LMP: komoly nemzetbiztonsági kérdéseket vetnek fel a kínai beruházások
- 18:05 Erdély számos településén megemlékeznek a trianoni diktátum évfordulójáról
- 17:20 Kövér László részvétét fejezte ki az indiai vonatbaleset miatt
- 16:51 PSZ: köszönet az oktatásban dolgozóknak
- 16:48 Csapadékosabbá válik az időjárás a hét elején
- 15:30 Varga Mihály elmondta, milyen költségvetést igyekeztek megtervezni
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06