Szerencsére már jól van az idős színész
Merkely Béla mentette meg Bodrogi Gyula életét
Bodrogi Gyula az otthonában légszomjat érzett, majd egyre rosszabbul lett, de nem akart orvoshoz fordulni.
2022.05.18 12:30ma.huMerkely Béla nemrég megmentette Bodrogi Gyula életét - derül ki a színész Hot! Magazinnak adott interjújából.
Bodrogi Gyula az otthonában légszomjat érzett, majd egyre rosszabbul lett, de nem akart orvoshoz fordulni. Élettársa azonban nem tágított, ezért felhívták Merkely Béla kardiológust, a Semmelwis Egyetem rektorát, aki arra kérte a színészt, hogy azonnal menjen be hozzá.
"Mondtam neki, hogy nem akarom zavarni, de rám parancsolt, hogy induljak el. Hívtam egy taxit, irány a kórház, és bizony volt egy kisebb, 45 perces beavatkozásom. Utólag döbbentem rá, hogy megmentette az életemet. Majdnem meghaltam" - mondta a Kossuth- és kétszeres Jászai Mari-díjas színész.
Bodrogi Gyulának tavaly novemberben volt egy egészségügyi kitérője, a Kossuth- és kétszeres Jászai Mari-díjas színészt akkor a hasi sérve miatt kellett megműteni. Tavaly augusztusban pedig egy színházi próbán esett le egy dobogóról, akkor a válla, a bordái és a csuklója is zúzódott.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


