Volt pénzügyminiszter
Oszkó otthagyja a Portfoliont, de állítja: nem Bajnaiékért
A feltételezés ugyanakkor nem volt alaptalan, mivel Oszkó részt vett az Együtt gazdasági programjának kidolgozásában is.
2014.05.07 16:14ma.hu
Forrás: Facebook (Oszkó Péter blogja)
Oszkó Péter közös megegyezéssel távozott az OTP-csoporthoz tartozó Portfolion kockázatitőke-alap vezérigazgatói posztjáról - írta a 444.hu az OTP-től szerzett értesülése alapján.
A Bajnai-kormány pénzügyminisztere azt állította, nem azért hagyta ott a tőkealap vezetését, hogy csatlakozzon az Együtt-PM pártszövetséghez. "Nem, nem, ez teljes tévedés" - mondta a szabadságon lévő üzletember. A feltételezés nem volt alaptalan, mivel Oszkó részt vett az Együtt gazdasági programjának kidolgozásában is.
A Portfolion befektetett többek közt a Nanushka női divatmarkába, a Leonar3Do integrált hardver-szoftver platformot fejlesztő vállalkozásba és a Stringbike lánc nélküli kerékpárt fejlesztő cégbe.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:27 Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra
- 20:23 Giro d'Italia - Vingegaard 50. diadala, Eulalio maradt az élen
- 18:20 Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
- 16:18 Tour de Hongrie - Söderqvist az első svéd győztes, Valteré a fehér, Fetteré a piros trikó
- 14:16 Magyar Péter őket küldi az Európai Parlamentbe
- 12:13 Meteorológia: kiadós mennyiségű eső esett szombaton
- 10:03 A Tiszazugi Földrajzi Múzeum lett az Év Múzeuma
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


