Uncsi a nemi élet hét év után?
Keleti Andrea a vécébe menekül a szex miatt!
Keleti Andrea a leendő édesanyával, Liluval osztotta meg a családalapítás utáni szexuális életben szerzett tapasztalatait a Reggeli Csak csajok című műsorában az RTL Klubon.
2009.07.08 12:40ma.hu- "Eddig ment minden nyugodtan, most pedig jön a félperces együttlét a szekrény mögött, vagy a WC-be zárva. Mindegy, nem is mondom tovább, a férjem megöl, ha ezt elárulom" - nevette el magát Keleti Andrea, aki a műsorban őszintén kitárulkozott.
A táncosnő ekkor a beszélgetés alatt még hozzátette, hogy a házastársaknak fülelnie kell, nehogy a gyerekek arra settenkedjenek, de ez még izgalmasabbá teszi az egészet!

- "Akinek gyereke van, az nem nagyon tud romantikázni. Mi szinte alig vagyunk kettesben a férjemmel, de az az igazság, hogy nem is bánjuk. Boldogok vagyunk így négyesben, a lurkók nélkül elképzelni sem tudnánk az életet" - tette hozzá a hazai sztár, aki még ennyi év után is imádja a férjét!
Forrás: RTL Klub
Vajon mitől olyan vonzó Keleti Andi feneke?
Kapcsolódó írások:
- Keleti Andi lesz Lilu bébiszittere
- Keleti Andi az Anti Fitness Clubtól félti a gyerekeit!
- Keleti Andi kerekesszékbe kényszerült, de miért?
- Keleti Andinak már nem elég a tánc!
- Nocsak! Mitől kék-zöld Keleti Andi?
- Keleti Andinak beszóltak: Maga úgy néz ki, mint egy disznó!
- Keleti Andi a szoknya alá elfelejtett bugyit venni!
- Keleti Andiékat bezárták az esküvőjükön
- Keleti Andi popsiportréja Benkő módra!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06