Tartani fog a per, de várja a lánykérést!
Judy még el sem vált, de máris oltár elé állna újra?
Jóllehet a Groovehouse énekesnőjének válópere még mindig tart, Judy újra oltár elé állna, ha 22 éves szerelme megkérné a kezét.
2009.07.02 13:40ma.huJudy, a Groovehouse énekesnője a lapnak azt nyilatkozta, hogy mostani kapcsolata sokkal mélyebb, mint férjével volt.
- "Érzelmileg sokkal mélyebb kapcsolatban élek Balázzsal, mint bármikor a házasságom alatt. Végre úgy érzem mellette, hogy boldog vagyok. „- mesélte el a sztár.
A sztár elmondta, hogy amíg nem találkozott Balázzsal, addig nem is sejtette, hogy milyen az, amikor az ember egy lépéssel a föld felett jár… - írja a Napi Ász.
- "Most sokkal bensőségesebb kapcsolatnak érzem a miénket, így ha arra kerülne a sor, biztosan nem gondolkodnék azon, hogy hozzámenjek-e vagy sem. „
Judy elmondta a Napi ásznak, hogy hiába válnak el Rolival, azért még semmi baja sincs a házassággal, sőt. Mégis azt gondolja, hogy a papír nem sok mindent old meg.
Tudja meg hogyan állt bosszút Judy a férjén!
Kapcsolódó írások:
- Negyven éve hunyt el Judy Garland, az Óz Dorkája
- Judy: Nem tudják még, mennyit ártanak ezzel!
- Újra együtt Judy és a férje!
- Judy férje elképedt: már az esküvő előtt is hárman voltak
- Megszólalt a szerető - Judy egy 22 éves fiúval is csalta a férjét?
- Kitálalt! Judy új szerelme mellett találta meg!
- Judy: Én tartottam el a férjem!
- Judy: A média űzött bele a házasságba
- Judy férjes asszonyként már mást szeretett
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


