Life Ball
Conchita Wurst is fellépett az "Élet bálján"
Az AIDS-kutatásokra és AIDS-betegek gyógyítására gyűjtő Life Ball (Az élet bálja) bécsi jótékonysági gála 2,3 eurót tiszta bevételt hozott.
2014.06.05 23:30MTI
Forrás: youtube.com
Az "Élet bálján" 1993 óta gyűjtenek adományokat az AIDS-kutatásokra és AIDS-betegek gyógyítására a bécsi városháza neogótikus épületében, tavaly 2,4 millió euró (740 millió forint) felajánlás gyűlt össze.
A szervezők csütörtöki közlése szerint a bevételből félmillió eurót osztrák segélyszervezetek kapnak. A többi pénzzel külföldi programokat támogatnak, köztük a volt amerikai elnök Bill Clinton által alapított Clinton Health Access Initiative programot, amely idén a HIV-fertőzés anyáról gyermekre történő terjedésének megakadályozásáért küzd Szváziföldön és a terhesek nők kábítószer-fogyasztása ellen és újszülöttjeik megmentéséért indított programot Ukrajnában.
A szombaton megrendezett gálának Ricky Martin volt a sztárvendége. A rendezvényen, amelyen részt vett Bill Clinton is, fellépett Conchita Wurst, az Eurovíziós Dalfesztivál osztrák győztese.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:22 Saját életét is kockára tette a magyar erdész, hogy megállítsa a tüzet
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


