Azt se tudták Zlinben, hogy vemhes a tigris
Dupla meglepetés: megellett az állatkerti tigris, és mindjárt ikreket!
Nem tudták mire vélni a zlini állatkert gondozói, amikor a Tanja névre hallgató szibériai tigrisre rájöttek az ellési fájdalmak, hát még akkor hogy meglepődtek, mikor két kölyök is kibújt!
2013.06.12 11:26ma.huMár azon is erősen meglepődtek Zlin állatkertjének gondozói, amikor észrevették, hogy a Tanja névre hallgató kilenc éves szibériai tigris elkezdett elleni, de az igazi döbbenet akkor érte őket, amikor felfedezték, hogy nem egy, hanem rögtön két újszülöttel szaporodott a létszám. Az állat a két éves Jozef társaként került még korábban a csehországi állatkertbe, de a gondozók mindig úgy látták, hogy rá se hederítenek egymásra, egyáltalán nem érdeklődnek a másik iránt.

"Valahányszor láttuk őket, teljesen figyelmen kívül hagyták egymást, így aztán képzelhetik, mennyire meglepett, amikor kipottyant a két kis kölyök" - idézte az állatkert szóvivőjét az austriantimes.at című osztrák hírhonlap. Arra nem tért ki a szóvivő, hogy a gondozók a vemhesség egyéb, köztük számos látható jeleit miért nem vették észre.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06