Egy napot se bírt ki ifjú felesége mellett
Nászéjszaka után válna a 91 éves aggastyán
Mindössze egyetlen napig volt házas, de máris beadta a válópert egy 91 éves friss férj, mert 28 éves neje nem úgy viselkedett vele a nászéjszakán, ahogyan azt elvárta volna.
2013.06.05 18:02ma.huEgyetlen napig, pontosabban egyetlen éjszakáig élvezte a házaséletet a 91 éves férj, másnap már be is adta a válóperes iratokat 28 éves feleségével szemben, elmondása szerint azért, mert a nászéjszakán ifjú neje nem egészen úgy viselkedett, ahogyan az elvárható lett volna. Az esküvője másnapján már cseppet sem boldog Giuseppe Toscano azt mondta, azért szeretett bele a mellé ápolóként kirendelt Evába, mert "olyan édes" volt.
Ám az igen a jelek szerint csak az újdonsült asszonykának volt boldogító, bár a beszámolók nem térnek ki a Rómában élő aggastyán anyagi helyzetére. Abban ugyanakkor a férj nagyon is biztos, hogy nem szerelemből ment hozzá a nő. "Amint összeházasodtunk, minden rosszabb lett. Folyamatosan csak nevetett rajtam és megalázott, miután teljesítenem kellett volna. Tudtam, hogy nem igazán szeret. De inkább egyedül maradok, mintsem kinevessenek!" - jelentette ki Giuseppe.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


