Túlélte az asszony a balesetet
Szigonnyal lőtte szájba a nőt a férje
Szigonnyal szájba lőtte feleségét véletlenül egy férfi Brazíliában, de az asszony csodával határosan túlélte sérülését.
2013.05.09 10:52MTIA baleset nem a tengerben történt, hanem a pár otthonában. A férfi szigonypuskáját tisztogatta, amikor az véletlenül kilőtte magából az acélnyilat, amely a 28 éves asszony száján át a fejébe fúródott és gerincének nyaki részéig hatolt.
Azonnal kórházba száguldottak a nővel, ott pedig sürgősségi műtéttel sikerült megmenteni az életét, mi több, az orvosok szerint teljesen fel fog épülni. A rendőrség szerint semmi nem utal gyilkossági szándékra, de még vizsgálják a baleset körülményeit.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06