Állatkínzásért kell felelnie
Falhoz csapta a kutyáját - bíróság elé kerül a gyilkos
Gyorsított eljárásban kívánja bíróság elé állítani a tatabányai rendőrség azt a férfit, aki a kutyáját brutális kegyetlenséggel ölte meg az engedetlensége miatt. MEGRÁZÓ RÉSZLETEK!
2013.02.20 11:29ma.huEgy járókelő értesítette a Tatai Rendőrkapitányságot, amikor a szeme láttára történt meg a brutális állatölés: egy 50 éves férfi a szerencsétlen állatot a hátsó lábainál fogva lendítette meg és úgy csapta a ház falának. A keverék kutya "bűne" az volt, hogy gazdája tilalma ellenére sokadjára is kikóborgott az utcára. Amikor a férfinak sikerült visszaterelnie a háziállatát a portájára, büntetésképp vágta a falhoz, ám a kutya olyan súlyos sérüléseket szerzett, hogy nem sokkal később bele is pusztult azokba.
A gazdát nem helyezték őrizet alá, de állatkínzás vétség elkövetésének alapos gyanújával eljárást indított ellene a városi rendőrség bűnügyi osztálya - értesült a ma.hu. Az illetékes hatóság egyúttal kezdeményezi a vádlott gyorsított eljárásban történő bíróság elé állítását is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


