Nyílt utcán verte meg a lányát a brutális anya
Véresre verte az utcán, mert facebookozott
A járókelőknek kellett értesíteniük a rendőrséget, miután egy nő véresre verte a lányát az engedély nélküli internetezésért.
2012.09.03 11:29ma.huBevitte kihallgatásra a rendőrség a hétvégén azt a nőt, aki Róma nyílt utcáján verte végig 12 éves lányát, amíg el nem eredt az orra vére, "bűne" mindössze annyi volt, hogy szülői engedély nélkül használta a Facebookot. A hatóságot a járókelők értesítették, amikor észrevették, hogy a lány erősen vérzik, szájából és orrából ömlött a vér, miközben 43 éves, orosz származású anyja mellett gyalogolt.
Arról egyelőre nem tudni, hogy Irena Petruskára milyen büntetés vár a bántalmazásért.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06