Jól mulatott a halálos ítéletén
Nem kell kivégezni: halálra röhögte saját magát
Halálra röhögte magát a halálos ítéletén egy 31 éves férfi Kínában, így ki se kellett végezni.
2012.05.14 19:39MTIHogy mit talált ennyire viccesnek, arra már nem tud felelni. A férfit rablógyilkosság miatt ítélték golyó általi halálra, és amint elhangzott a verdikt, úrrá lett rajta a végzetes röhögőgörcs. Még azután is kacagott, hogy kivezették a tárgyalóteremből, pár perccel később pedig belehalt a nevetésbe.
Az ítéletet még aznap végrehajtották volna. Így végül bírája lett akaratlan hóhéra.
A férfi amúgy egy bírót ölt meg 9 késszúrással, 60 ezer forintnyi jüant zsákmányolt tőle. Tettét bevallotta, és azt is, hogy nem volt kedve nehéz munkához, inkább gyorsan szeretett volna meggazdagodni - adta hírül az austriantimes.at című osztrák hírhonlap.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06