Zuhany alá hívogat Dylan Ryder
Nagyon vizes, nagyon kombiné, nagyon átlátszó
Úgy látszik, ez már örökre a nők titka marad, miért mennek a zuhany alá kombinéban, ha az átázva úgyis átlátszóvá válik, ráadásul pár perc után még le is veszik magukról.
2012.03.06 19:29ma.huDylan Ryder minden bizonnyal a valóságshow-kból tanult. Ott szokták úgy csinálni a lakók, főleg a szégyenlősebb hölgyek, hogy az első napokban még pólóban zuhanyoznak, aztán jön a fürdőruha, de még akkor se veszik le, csak benyúlnak alá szappanos kézzel.
Ám ahogy telik-múlik az idő, úgy szoknak hozzá egyre inkább a kamerákhoz, meg úgy feledkeznek meg a rájuk tapadó több százezer szempárról, és ki előbb, ki később, de többnyire mindenki - vagy majdnem mindenki - eljut oda, hogy fittyet hányva a kukkolókra, megszabadul minden ruhájától.
Dylan is ezt csinálta, csak kicsit felgyorsítva, ő nem napokig, mi több, hetekig halogatta a vetkőzést, csak pár percig, igaz, addigra már jól összevizezte azt a halvány kis neglizsét, ami így nagyjából annyit ér, mintha semmi nem lenne rajta.