Rendőrök lőtték ki a gumiját
Videó - Pucéran száguldozott 200-zal!
Az ohiói rendőrök csak úgy tudtak megállítani egy 200 km/órával száguldó személyautót, hogy rálőttek a jármű kerekére. A meglepetés viszont csak utána következett, amikor kiszállt a sofőr: a nő szinte pucér volt.
2011.10.28 14:29manna.roA 200-zal száguldozó nőről a megállítása után derült ki, hogy csak egy vászoncipőben és egy szál alsóneműben vezetett úgy az országúton, hogy azzal veszélyeztette mások életét. Mi több, amikor rendőri felszólításra a rendőrautóhoz közeledett, kiderült, olyan alkoholos vagy kábítószeres befolyásoltság alatt áll, hogy alig tud egyenesen menni.
Behatóbb vizsgálat eredményeként a rendőrök azzal is szembesültek, hogy a 28 éves Erin Holdsworth érvényes jogosítvány nélkül közlekedett az országúton, a jogosítványa ugyanis épp fel volt függesztve.
A hölgy megpróbált ellenállni a letartóztatásnak, és még bilincsben is, a rendőrautó hátsó ülésén rúgkapált. Jelenleg szabadlábon várja novemberi tárgyalásának kezdetét.
Kapcsolódó írások:
- Nagy bajban voltak és kisgatyában
- Videó - Üvegerkélyen "orálkodtak" pucéran!
- Képriport! Pucéran menekült a bordélyház csatornáján a vendég
- Durva videó: Pucéran táncolt a rendőrautó tetején
- Videó! Pucérra vetkőzve táncolt a karambol után a nő!
- Videóval - Az autóból kihajolva, pucér melleivel hergelte a sofőröket a román nő
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06