Nem nyugszik a befektető
Székesfehérváron épülhet fel a King's City
Székesfehérváron épülhet meg az a kaszinó, amelyet eredetileg - egy szállodával és szórakoztató-központtal együtt - King,s City néven a Velencei-tó partján fekvő Sukoróra álmodott meg kitalálója - ismerteti a pénteki Magyar Hírlap.
2010.01.15 08:00Magyar HírlapA Pénzügyminisztérium írásban arról tájékoztatta a napilapot, hogy a törvényes határidőben - azaz a koncessziós szerződés aláírása utáni kilencven napon belül, amely 2010. január 9-én járt le - a KC Bidding Kft. egymilliárd forint jegyzett tőkével az előírásoknak megfelelően alapította meg az SDI Europe Kft.-t. Ez az a cég, amely a kaszinót üzemeltetheti.
A koncessziós szerződés rendelkezik arról, hogy a társaság székhelye a koncesszióköteles tevékenység gyakorlása szerinti település közigazgatási területén van - a kaszinó építése tehát megkezdődhet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:01 A katolikusok imádták - Trump szerint nincs miért bocsánatot kérnie a pápás AI-képből
- 8:00 Az USA Legfelsőbb Bírósága jóváhagyta Trump transznemű katonákra vonatkozó tilalmát
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06