Várhidit nem érdeklik a találgatások
Előbb Mészöly, majd Bölöni lesz a kapitány?
A Bors című bulvárlap információ szerint januártól két meccsig átmenetileg a Vasas vezetőedzője, Mészöly Géza veszi át a válogatott irányítását, hogy őt pedig majd Bölöni László váltsa a kispadon. Az újság úgy tudja, Mészöly utána Bölöni segítője lesz, Várhidi pedig az U21-es csapatnál kaphat feladatot.
2007.12.20 22:55nb1.huIsmert, január 15-ig derül ki, marad-e Várhidi Péter a magyar válogatott dirigense, vagy mást neveznek ki a helyére. A Bors című bulvárlap információi szerint 2008-ban két találkozó erejéig Mészöly Géza, a Vasas trénere ül ideiglenes kapitányként a válogatott kispadjára. Később követi őt Bölöni László.
Mészöly Géza úgy kerül képbe, hogy édesapja, az exkapitány Mészöly Kálmán januártól ismét Kisteleki István MLSZ-elnök tanácsadójaként dolgozik, amint tette azt korábban. Emlékezetes, azért mondott le, mert egy tévéadásban - viccesnek szánt - rasszista megjegyzést tett a Magyarországon futballozó afrikaiakra. Fia, Géza a Vasastól teheti át működése színterét a válogatotthoz. Azt hallottuk, a két meccs után érkezik Bölöni László, aki jelenleg az Egyesült Arab Emirségek-beli Al-Dzsazira vezetőedzője.
A kis Mészöly is marad azonban a válogatottnál, Bölöni pályaedzőjeként jut szerződéshez. Ha informátorunk nem téved - írja az nb1.hu, úgy Várhidi az utánpótlás-válogatott kispadján váltja Róth Antalt. Állítólag Várhidi már nem is utazik el január elején Dániába, ahol a magyar érdekeltségű vb-selejtezőcsoport menetrendjét határozzák meg. A Bors értesülése szerint Bölöni sztáredzőhöz képest szerény gázsit, havi 4 millió forintos fizetést kap majd.
- Az ilyen álhírekről nincsen véleményem, a ha-val kezdődő mondatoknak számomra nincsen jelentősége - válaszolt röviden és lényegretörően Várhidi Péter.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06