Lesz majd vélemény
Az Újpest egyelőre hallgat
Mint ismeretes, az Újpest-Győr Ligakupa-mérkőzésen történtek miatt a győriek az MLSZ Fegyelmi Bizottsága elé vitték Rajczi Péter ügyét, aki a véleményük szerint, sportszerűtlenségeket követett el a találkozón.
2009.04.01 08:23nb1.huAz Újpest álláspontja iránt nagy az érdeklődés, az újpesti vezetőknél többen is érdeklődtek már, mit tesz a klub a csatár védelmében.
Nemes Károly, a lila-fehérek sajtófőnöke elmondta: egyelőre várják, hogy bármiféle hivatalos idézést kapjanak arról, hogy Rajczinak valóban meg kell jelennie az FB előtt. Amint ez megtörténik, nyilvánosságra hozzák a hivatalos álláspontjukat az üggyel kapcsolatban.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


