Búcsú Ausztráliától
Szávay balszerencsés búcsúja
A Csia Csüng-csuang (Chia Jung Chuang), Jonathan Erlich tajvani, izraeli kettős mérkőzés nélkül lépett tovább a negyeddöntőbe.
2008.01.21 09:45MTISzávay Ágnes befejezte szereplését az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután az indiai Leander Paesszel alkotott vegyes párosuk nem állt ki a második fordulós mérkőzésre. A Csia Csüng-csuang (Chia Jung Chuang), Jonathan Erlich tajvani, izraeli kettős így mérkőzés nélkül lépett tovább a negyeddöntőbe.
A Szávay Ágnes honlapján olvashatók szerint a találkozóra azért nem került sor, mert Paesnek nem jött rendbe a férfi párosban összeszedett sérülése. A magyar, indiai duó pénteken, az első fordulóban a Voracova-Skoch cseh párost győzte le rövidített döntő játszmával 2:6, 6:2, 10-6-ra.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06