Kézilabda
Módosította Anne Mette Hansen szerződését a Győri Audi ETO KC
Módosította Anne Mette Hansen szerződését a Győri Audi ETO női kézilabdaklub, így a dán balátlövő 2020 nyaráig biztosan a Bajnokok Ligája jelenlegi címvédőjét erősíti.
2018.12.29 12:24MTIA klub honlapjának szombati beszámolója szerint Hansen megállapodása tavaly nyártól kettő plusz egy évre szólt, azzal a kitétellel, hogy a második évben mindkét félnek lehetősége van dönteni a harmadik szezont illetően. A mostani módosításnak köszönhetően a játékos 2020-ig biztosan a győrieket erősíti.
"Rengeteget fejlődött Győrbe érkezése óta. Idén fontos szerep hárul rá támadásban és védekezésben is, amit remekül megold. A bizalom jeleként kezdeményeztük, hogy vegyük ki az opciót a szerződésből, és ő is pozitívan állt megkeresésünk elé" - nyilatkozta Bartha Csaba klubelnök.
A balátlövő a tavaly nyár óta eltelt másfél évben 128 gólt szerezett győri színekben, a csapattal bajnokságot, Magyar Kupát és Bajnokok Ligáját nyert.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


