Már télen klubot válthat a magyar középpályás
Huszti Szabolcs 702 milliót érne a Celticnek
Brit lapértesülés szerint a skót bajnokcsapat, a Celtic Glasgow már a téli átigazolási szezonban szeretné szerződtetni Huszti Szabolcsot, a Hannover magyar válogatott szélsőjét.
2008.12.19 19:29mlsz.huA Daily Record című napilap internetes változata szerint Gordon Strachan menedzser akár két és fél millió fontot, azaz több mint 700 millió forintnyi összeget szánna a korábbi ferencvárosi középpályásra.
Husztinak azért is lehet jó esélye az klubcserére, mert Strachan összeveszett Aiden McGeady-vel az együttes skót balszélsőjével.
Christian Hostetter, a hannoveriek sportigazgatója ugyanakkor azt hangoztatta: a csapat jelenlegi helyzetében - a gárda csak a 13. helyen áll a bajnokság felénél - még akkor sem engedheti meg magának egyik legjobbja eladását, ha Husztinak a nyáron lejár a szerződése, és akkor már ingyen távozhatna.
Huszti mellett egyébként a bosnyák Semir Stilicet (Lech Poznan) és a bolgár Ivan Ivanovot (CSZKA Szófia) is figyeli a skót bajnok.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


