Labdarúgás
Premier League - Scholes szerint az MU-nak nincs esélye a bajnoki címre
A csapat korábbi klasszisa, Paul Scholes szerint a Manchester Unitednek nincs esélye arra, hogy megnyerje a labdarúgó Premier Legue mostani kiírását.
2018.08.15 23:30MTIA több mint 700 MU-meccsen szerepelt középpályás egy lapinterjúban fejtette ki véleményét volt együtteséről, melynél szerinte a címvédő Manchester Citynek és a legutóbbi Bajnokok Ligája-döntős Liverpoolnak is jobb kerete van.
"Ha a Manchester Cityt, vagy akár a Liverpoolt megnézzük, kijelenthető, hogy az MU nincs a szintjükön jelenleg" - kesergett a 43 éves Scholes a Daily Mirrornak.
Hozzátette, véleménye szerint az MU nem volt elég aktív az átigazolási szezonban, s a klub stratégiája nehezen érthető.
"A United úgy tűnik, nem igazán tudja, mi is történik vele. Nem lehet kiismerni a csapatot, nem ismerjük a játékosokat, s kiszámíthatatlan, hogyan fognak játszani hétről hétre" - mondta a 66-szoros angol válogatott futballista, aki 2013-ban vonult vissza.
A Manchester United a második helyen végzett az angol élvonal előző szezonjában, ám 19 pontos hátránnyal zárt a városi riválishoz képest. A nyáron pedig csupán három új futballista érkezett a gárdához: Lee Grant kapus, a középpályára Fred, míg a védelembe Diogo Dalot.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


