Labdarúgó NB I
A Nyíregyháza legyőzte a Honvédot
A Nyíregyháza 2-0-ra nyert a vendég Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának szombati játéknapján.
2015.02.28 18:24MTIOTP Bank Liga, 18. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC - Budapest Honvéd 2-0 (1-0)
Nyíregyháza, 2248 néző, v.: Bognár
gólszerző: Abdouraman (24.), Seydi (86.)
sárga lap: Holender (45. és 72.)
piros lap: Holender (72.)
Nyíregyháza: Balogh - Szokol, Rubus, Kovacevic, Bosnjak - Zofcák (Koller 90.), Abdouraman - Kostic, Pekár (Dartsimelia 89.), Halenár - Pákolicz (Seydi 55.)
Honvéd: Kemenes - Ikenne-King, Ignjatovic (Elez 67.), Hidi, Kosnic, - Prosser, Holender, Botka, Lőrinczy (Punosevac 55.), - Projic (Vidovic 34.), Youala
Aktívabban kezdte a mérkőzést a Nyíregyháza, s a félidő derekán a vezetést is megszerezte. A nyírségiek több és veszélyesebb támadást vezettek, mint a láthatóan inkább a védekezésre összpontosító Honvéd, amely előtt az első játékrészben nem adódott nagyobb gólszerzési lehetőség.
A fordulás után sem változott a játék képe, támadott a Nyíregyháza, a vendégcsapat inkább kontrákkal próbálkozott. A Honvéd a kiállítás után támadásban feljavult, de a nyírségiek a hajrában szerzett második gólja eldöntötte a mérkőzést.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


