Tv, műsor
Sport, élőben a tévében - péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések programja a hazai televíziókban.
2014.10.17 09:02MTIOktóber 17., péntek:
Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 11. forduló, Dunaújváros-Haladás
Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent
Sport M
20.15: Lóverseny, futam
Sportklub
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa
Eurosport
17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, elődöntő
21.00: Küzdősport, Királyok királya
Eurosport 2
17.00: Darts, Top of Gent, Belgium
Digisport 1
11.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva
18.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - DIGI Nagyvárad
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-PSG
Digisport 2
15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, HCM Baia Mare-MKS Selgros Lublin
19.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas
21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Bayern München
Október 18., szombat:
M1
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-DVTK
Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Puskás Akadémia
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-MVM Paks
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - PMFC-Matias
Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
Sport M
14.55: Lóverseny, futam
Sportklub
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa
Eurosport
11.30: Labdarúgás, női német bajnokság: Bayern München-SC Sand
13.45: Autóverseny, Renault világsorozat, Spanyolország
16.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, döntő
Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC
Digisport 1
0.55, 1.50 és 2.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzések
4.30, 6.05, 7.00: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzések
13.20 Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
18.15 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Schaffhausen
20.25 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje - MKB-MVM Veszprém
Digisport 2
11.00 Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, elődöntők
14.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Duisburg
16.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Kazany
17.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo
20.40 Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus
Október 19., vasárnap:
M1
13.25: Autóverseny, DTM Futam, Hockenheim
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC - DVSC-TEVA
Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Valencia
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla
Sport 2
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Újpest
22.15: Amerikaifutball, NFL, 7. játékhét, Dallas Cowboys-New York Giants
Sport M
14.55: Lóverseny, futam
Sportklub
9.00: Atlétika, Peking Maraton
13.00: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-AC Milan
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Caen
Eurosport
9.15: Atlétika, Amszterdam Marathon
13.30: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország
Eurosport 2
11.45: Autósport, Auto GP, Portugália
13.30: Motorsport, Superbike, brit bajnokság
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Eintracht Frankfurt
Digisport 1
4.00, 5.15 és 6.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, futamok
11.00: Autósport, F3, Hockenheimring
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Swansea
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Lokomotiva Zagreb
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli
23.45 Autósport, NASCAR Sprint Cup, Geico 500
Digisport 2
10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockhenheimring
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva, döntő
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse
16.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Duisburg
17.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Kazany
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 9:49 Voks 24 - Kisorsolta az EP-listák szavazólapi sorrendjét az NVB
- 9:11 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia: újabb hazug támadás az akadémia ellen
- 8:55 Halálra verték azt a nőt, akinek a holttestét Aszódon találták meg
- 8:46 'Fradi volt, Fradi lesz...' - alapításának 125. évfordulóját ünnepelte az FTC
- 7:54 Az olasz kormány kizárja a szárazföldi beavatkozás lehetőségét
- 6:52 Megtalálták egy túsznak vélt áldozat holttestét Izraelben
- 5:52 Az Auchan debreceniket hívott vissza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06