Wimbledon
Babos vegyes párosban is továbbjutott
A női kettősök mezőnyében aratott sikerét követően Babos Tímea vegyes párosban is bejutott a legjobb 16 közé hétfőn a wimbledoni teniszbajnokságon.
2014.06.30 18:30MTI
A verseny honlapjának beszámolója szerint a magyar játékos az amerikai Eric Butorac oldalán szetthátrányból fordítva győzte le a negyedik helyen kiemelt indiai Leander Paes, és a zimbabwei Cara Black kettősét.
Babosék a nyolcaddöntőben a Nenad Zimonjic, Samantha Stosur szerb, ausztrál és a Martin Emmrich, Michaella Krajicek német, holland duó párharcának győztesével találkoznak.
Eredmény:
vegyes páros, 2. forduló (a 16 közé jutásért):
Babos Tímea, Eric Butorac (magyar, amerikai)-Cara Black, Leander Paes (zimbabwei, indiai, 4.) 1:6, 6:2, 6:3
junior női egyes, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Jil Belen Teichmann (svájci, 5.)-Stollár Fanny 6:2, 7:5
korábban:
női páros, 2. forduló (a 16 közé jutásért):
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 14.)-Belinda Bencic, Cvetana Pironkova (svájci, bolgár) 6:1, 6:3
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06