Öngyújtóval találták el
Hatszáz euróba "került" Ronaldo megdobása
Hatszáz eurós büntetéssel sújtotta a Spanyol Labdarúgó Szövetség az Atlético Madridot, mert a kedd esti, Real Madrid elleni hazai kupamérkőzésén fejbe dobták egy öngyújtóval Cristiano Ronaldót, a rivális friss aranylabdás futballistáját.
2014.02.14 13:53MTI
A szervezet eltekintett a stadionbezárástól, mert megítélése szerint az eset nem befolyásolta a mérkőzés végkimenetelét. Az egyik szurkoló akkor találta el a portugál játékost, amikor a csapatok az első félidő lefújását követően az öltözőbe tartottak. Ronaldo - aki a 7. és 16. percben szerzett 11-es góljával 2-0-s előnyhöz juttatta a királyi gárdát - az eset következtében lerogyott a földre, később azonban folytatni tudta a játékot.
A Real kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel búcsúztatta a címvédő Atlético Madridot, s az április 19-i döntőben az FC Barcelonával találkozik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:07 Pakisztán újabb rakétatesztet hajtott végre a fokozódó indiai feszültség közepette
- 6:54 Orosz Igla-S légvédelmi rakétákat kapott India a Pakisztánnal fokozódó feszültségek közepette
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06