Hosszú kihagyás
Cselgáncs Eb - Ungvári Attila búcsúzott
Ungvári Attila egy vereséggel zárta szereplését a budapesti cselgáncs Európa-bajnokság pénteki versenynapján.
2013.04.26 13:01MTIA 73 kilogrammban Eb-bronzérmes versenyző - aki idén tért vissza kétéves doppingeltiltása után - a görög Roman Musztopulosszal szállt szembe, és kölcsönös intéseket követően belefordult egy leszorításba, amelyből nem tudott kibújni.
"Sajnos a hosszú kihagyás miatt hiányzott a szőnyegbiztonságom, úgy versenyeztem, mint egy kezdő. Rutintalan voltam, butaságokat indítottam, pedig a görög második intése után úgy éreztem, meglehet a meccs. Mostantól bátyámnak, Mikinek szurkolok" - kesergett a ceglédi dzsúdós.
Sikeresebben mutatkozott be a Papp László Arénában a 81 kilós Csoknyai László, a paksi cselgáncsozó első ellenfelét, a cseh Jaromir Jezeket négyszer is megintették, ami végül leléptetést jelentett.
A 63 kilós Gercsák Szabina szintén remekül kezdett: mindvégig aktívabban mozgott, mint az osztrák Kathrin Unterwurzacher, és végül jukóval bizonyult jobbnak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06