AEK
Lekergették csapatukat a pályáról az athéni szurkolók
Félbeszakadt az AEK Athén-Pantrakikosz "kiesési rangadó" a görög labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.
2013.04.15 09:53MTIA fővárosi csapat szurkolói a 87. percben esett öngólt követően a pályára özönlöttek, és a játékosokat bekergették az öltözőbe.
A két együttes két fordulóval a zárás előtt egyaránt 30 ponttal állt az utolsó előtti 15., illetve a 14. helyen. A 87. percben egy ártatlannak tűnő beadásba az egyik hazai védő beletette a lábát, a labda pedig a kapuban kötött ki. Másodpercekkel később a feldühödött hazai szimpatizánsok betódultak a pályára, az AEK-játékosokat üldözni kezdték, akik az ellenféllel együtt befutottak az öltözőbe.
A bíró előbb félbeszakította, majd másfél órával később lefújta a meccset. A rendőrök a stadiont könnygáz bevetésével kiürítették.
A szabályok szerint az AEK nemcsak a találkozót veszíti el 3-0-val, hanem pontlevonásra és egyéb szankciókra is számíthat, így szinte biztos, hogy - 54 év után első alkalommal - kiesik az élvonalból.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
- 14:46 CETIN Hungary - Energiahatékony távközlés MI-vezérelt hálózatokkal
- 12:44 Hét embert ítéltek el a párizsi olimpia LGBTQ-témájú nyitóünnepségével kapcsolatban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06