Megnyerte az óceániai sorozatot
Új-Zéland már pótselejtezős
Új-Zéland labdarúgó-válogatottja megnyerte a 2014-es brazíliai világbajnokság óceániai selejtezősorozatát.
2013.03.23 13:07MTIA csapat pénteken egy hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re legyőzte Új-Kaledónia együttesét, ezzel pedig - egy fordulóval a zárás előtt - behozhatatlan, hatpontos előnyre tett szert.
A térségből egyetlen csapat sem jut ki egyenes ágon a vb-re, a győztesnek novemberben pótselejtezőt kell vívnia az észak- és közép-amerikai, továbbá a karibi térség kvalifikációs sorozatának negyedik helyezettjével.
A győztes gólt Tommy Smith, az angol másodosztályban szereplő Ipswich Town védője fejelte a 94. percben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:22 Saját életét is kockára tette a magyar erdész, hogy megállítsa a tüzet
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


